(+90 326)
213 87 59
     Üye Ol Giriş Yap Sepetim
Ödeme Seçenekleri

  Güvenli Ödeme

         http://sultansofrasi.com/'da kredi kartı ile yapacağınız alışverişler son derece güvenli olmaktadır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca http://sultansofrasi.com/'den yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartı 128 bit SSL ile güvenliğiniz sağlanmaktadır.

  Kartı İle Ödeme

         http://sultansofrasi.com/ 'dan yapacağınız alışverişlerde, visa ve master olan tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

         

  Havale/EFT İle Ödeme

          Ödemeyi kredi kartıyla yapmak istemeyen müşterilerimiz, Havale/EFT yoluyla ödemelerini yapabilmektedirler.

          Havale/EFT’nizi gerçekleştirirken, açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmanızı önemle öneririz. Aksi durumda siparişlerinizin ödemesinin onaylanması gecikebilir. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numaranızı girmeniz mümkün olmayacağından, hesabımızdaki tutarlardan ödemenizi bulmamız zaman alabilmektedir.  Dolayısı ile elimizde olmayan nedenlerden siparişinizin gönderimi gecikebilir. Mecbur olunmayan durumda ATM'den para transferi yapmamanızı rica ediyoruz.

       Havale/EFT siparişlerinde, ödemesi 3 iş günü içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilir.

   

   

Sultan Sofrası® Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Sitede bulunan tüm resimler Hatay Sultan Sofrasına aittir. İzinsiz kullanılamaz.