(+90 326)
213 87 59
     Üye Ol Giriş Yap Sepetim

Resimler Yükleniyor
Kodu 10005
Türü
Miktar Adet
Fiyat 6.00 TL (KDV Dahil)
Ürün hakkında bilgi almak için lütfen yukarıda bulunan “Ürün Hakkında Soru Sor” linkini kullanınız.
Toplam Yorum : 0
0

Yorumlar - Ekle

  DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

  Sultan Sofrası 'ında satılan tüm ürünler Üretici/İthalatçı firmaların garantisi altındadır. Sultan Sofrası  bu ürünlere ekstra bir garanti vermemektedir. Sultan Sofrası  sahte, imitasyon ürünlerin satılmasını ahlaki bulmadığı, etik ve yasal olmadığı için hiçbir şekilde bu ürünlerin satılmasına aracı olmamaktadır. Sultan Sofrası  satılan bütün ürünler orjinaldir.

  Değişim ve iade süresi

  Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren onbeş (15) gün içinde iade edebilir ya da değişim yapabilirsiniz.

  Değişim ve İade şartları

  Değişim ve/veya iadenizin gerçekleşebilmesi için aşağıda ki maddeleri lütfen dikkatlice okuyunuz;

  - Üyelerimizin değişim - iade taleplerini hesabım / siparişlerim / iade - değişim talebi oluştur formunu doldurarak oluşturmaları veya telefonla iletişime geçerek taleplerini belirtmeleri gerekmektedir.

  -Üye olmadan verilen siparişlerde ürün değişim - iade talebi telefonla veya e-posta gönderilerek gerçekleştirilmelidir.

  -Ürün tüm fatura nüshaları ile birlikte, fatura kargo poşetinin şeffaf cebine yerleştirilerek Necdet Tuhafiye fatura üzerinde belirtilen adrese kargo bedeli ödenmiş şekilde sizin seçeceğiniz bir kargo ile gönderilmelidir.

  -Kargo bedeli ödenmemiş ürünler depomuzca teslim alınmaz. Orjinal Faturasız (2 nüsha) kargolar kabul edilmemektedir.

  -Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan, kullanılmış ve kullanıldığı ilgili markaca tespit edilmiş ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir.

  - Sağlık sebeplerinden ötürü paketi açılmış alt çamaşırlar (külot, içeriğinde külot bulunan tüm takımlar, string, tanga, body vb.) açık paketli çoraplar, korseler ve çıtçıtlı body (badi)ler değişim ve iade alınmamaktadır. 

  - Özel üretim ürünler, üzerine isim yazılmış kalem, dolmakalem, versatil kalem ve tükenmez kalemler, ürün detay sayfasında belirtilmiş değişim ve iadesi üretici firmaca kabul edilmeyen saten çeyizlik takımlar, pijama takımlar, değişim ve iade yapılmaz.

  - Sezonluk ürünlerde (Mayo, bikini, tankini, plaj havlusu vb.) iade yapılmamakta sadece ürün ve beden değişimi yapılmaktadır. İadelerde sadece ürün bedeli ödenir, kargo bedeli alıcıya aittir.

  -İade - değişim kargonuz kargo elemanının yanında açılır ve tutanakla teslim alınır. Kullanıldığı tespit edilen ürünler kesinlikle iade alınmaz ve karşı ödemeli tarafınıza geri gönderilir.

  Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim? 

  İrsaliyeli fatura kontrolü : İrsaliyeli fatura kargo kolisinin dışında, şeffaf yapışkanlı bir bant içinde mutlak surette gönderilmektedir. İrsaliyeli fatura ve/veya irsaliyenin paketin üzerinde bulunmaması durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturularak, faturanın getirilmesi istenmelidir. Tüm taleplere rağmen kargo yetkilisi tarafından teslimi yapılamayan faturalar için kargoya tutturulan tutanak bilgileri ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Aksi taktirde değişim ve iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

  Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, ürünleri teslim almayıp kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından http://sultansofrasi.com/’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır. Kargo görevlisine tutanak tutturulmadan kabul edilen ve kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum olduğu öne sürülerek talep edilen iade ve değişimler kabul edilmeyecektir.

  - Eğer satın aldığınız ürün bedava kargo kapsamına giriyorsa (50 TL ücretsiz kargo kampanyası) kargo bedeli ödediğiniz bedelden düşülecektir. 50TL üzeri ücretsiz kargo uygulaması satın alınan ürünlerde geçerli olup iadelerde ilk gönderim kargo bedeli iade edilecek tutardan düşülür.

  - Ürünlerin nakliyesi sırasında oluşmuş fiziksel hasarlar var ise ürünü teslim almayarak bize bilgi veriniz. Teslim alındıktan sonra zarar gördüğü beyan edilen, iade ve değişim talepleri işleme alınmayacaktır.

  - Outlet ürünlerde kesinlikle değişim ve iade imkanı bulunmamaktadır.

  - Yazılı olarak bildirilmeyen ve yazılı olarak onaylanmayan iade ve değişim talepleri işleme alınmayacaktır.

  - Geri ödemeler toplam ödemeden kargo ücretleri düşüldükten sonra kalan rakam üzerinden yapılır. Tüm kargo ücretleri müşteriye aittir. Ücretsiz kargo uygulaması iadelerde geçerli değildir. Sadece defolu ürün değişimlerinde, firmamız kargo ücretini karşılamak ile mesuldür.

  Mutlu ve güvenli alışverişler..

Sultan Sofrası® Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Sitede bulunan tüm resimler Hatay Sultan Sofrasına aittir. İzinsiz kullanılamaz.