(+90 326)
213 87 59
     Üye Ol Giriş Yap Sepetim
Üyelik Hakkında Yardım

Sistem üstünde üye olmak için sırasıyla takip edilmesi gereken adımlar aşağıda belirtilmiştir.

1. Site üst sağ tarafta bulunan üye ol tuşuna basılır.

2. Karşınıza çıkacak üyelik sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir.

3. Üyeliğini onayladıktan sonra sistem sizin üyelik bilgileriniz gireceğiniz forma yönlendirecektir. Bu form üstünde size ait bilgileri girerek sistem üstünde kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

4. Sistem üstünde aktivasyon işlemi gerekli ise size mail adres ve/veya yönetici onaylı yapılması gerekmektedir. Bu işlem tamamlandıktan sonra sistem üzerine giriş  yapabilirsiniz.

Sistem üstünde bu işlem için yapabileceğiniz işlemleri : 

1. Sistem üstünde bulunan firma ileşitim bilgileri ile firmamızı arayarak üyelik desteği hizmetimizde bulunan arkadaşlar tarafında üyeliğiniz şifresi değiştirilebilir.

2. Sistem üstünde giriş penceresinde bulunan şifremi unuttum seçeneği ile şifrenizi değiştirebilirsiniz. 

2.1. Bu alan üstünde mail adresiniz ile değiştirebilirsiniz.

2.2. Gizli sorunuz ile şifrenizi değiştirebilirsiniz. 

1. Sistem üstünde yaptığınız üyeliği iptal etmek isterseniz sistem üstünde bulunan destek paneli ile bize bildirmeniz halinde sistem üstündeki kaydınız silinebilir.

2. Sistem üstünde yaptığınız üyeliği iptal etmek isterseniz telefonda müşteri hizmetleri uzanmanlarımız size yardımcı olabilir.

Alışveriş İşlemleri

Sistem üstünde beğendiğiniz ürünleri sepete ekle tuşu ile kendi seğetinize eklemektesiniz. Seçilen ürünlerin alışverişi için üst sağda bulunan sepetim tuşuna basarak alışverişimi bitir tuşuna basmanız gerekmektedir. Bu alan üstünde istenilen bilgilerin girilmesi ile alışveriş bitirilebilir.

Sistem üstünde sepetim tuşuna basarak sepetinizde bulunan ürünleri görebilir. İstediğiniz silme veya azaltma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sultan Sofrası® Tüm Hakları Saklıdır © 2016
Sitede bulunan tüm resimler Hatay Sultan Sofrasına aittir. İzinsiz kullanılamaz.